produkteve

Seria ZDH® Silver White

short description:


 • FOB Çmimi:

  USD 1-50 / kg

 • Min.urdhër Sasia:

  100kg

 • Loading Port:

  Any China Port

 • Termat pagesës:

  L/C,D/A,D/P,T/T

 • Detail Product

  Produkt Tags

  ZDH ®  PEARL pigment

     ZDH ®  seri janë pigmente klasike efekt, që përbëhet nga të trajtuara thekon natyral mikë veshur me një shtresë e hollë oksid metali, të tilla si dioksid titaniumi / ose oksid hekuri. Përmes një kombinimi të transparencës, thyerjes, reflektimet e shumëfishta, madhësisë së grimcave dhe trashësi shtresë, një shumëllojshmëri të gjerë të efekteve ngjyra janë prodhuar. Këto efekte ngjyra gjenden diku tjetër vetëm në natyrë-argjendi të bardhë, ndërhyrje dhe efektet famë metalike.

     ZDH ®  seri pranishëm compatibility shkëlqyer me të gjitha llojet e sistemeve transparente dhe të tejdukshëm, dhe gjithashtu kanë dispersibility shumë të mirë, fortësi të lehta, rezistenca acid dhe alkali dhe stabilitet termik etj. ZDH ® seri janë jo-emigrimi, jo-tading, pigmente aplikuar gjerësisht në plastikë, ngjyra, shtypjen dhe kozmetikë. 

  ZDH ® Si l ver White Series

  ITEM  NO.

  NGJYRË

  Particle  SIZE

  PËRBËRJA

  ZDH100

  Pearl Silver

  10-60μm

  Mikë, ea 2

  ZDH103

  Rutile Sterling Silver

  10-60μm

  Mikë, ea 2, Sno 2

  ZDH108

  Rutile Fine Satin

  <10μm

  Mikë, ea 2, Sno 2

  ZDH110

  Silver Fine Satin

  <15μm

  Mikë, ea 2

  ZDH111

  Rutile Silver Bukura saten

  <15μm

  Mikë, ea 2, Sno 2

  ZDH118

  Silver Fine Satin

  5-20μm

  Mikë, ea 2

  ZDH120

  Luster Satin

  5-25μm

  Mikë, ea 2

  ZDH121

  Rutile Luster Satin

  5-25μm

  Mikë, ea 2, Sno 2

  ZDH151

  Luster Satin

  10-100μm

  Mikë, ea 2

  ZDH153

  flash Pearl

  20-100μm

  Mikë, ea 2

  ZDH163

  Shimmer Pearl

  40-200μm

  Mikë, ea 2

  ZDH173

  Silk Pearl

  10-40μm

  Mikë, ea 2

  ZDH183

  Speciale Flash Pearl

  50-500μm

  Mikë, ea 2


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne