天津 永 棣 进出口 有限公司

Tianjin drejtues Import & Export Co., Ltd

 • bdb73810
 • 70331306
 • 8ccb0b8f

Rreth nesh

22 vjet të përqëndrohet në ngjyra tekstile dhe ndihmëse të tekstilit.

Tianjin drejtues Import & Export Co, Ltd, themeluar që nga viti 1997, është një nga ofruesit profesional globale të ngjyra dhe pigmente, e cila është përdorur gjerësisht në industrinë e tekstilit, lëkurës, letër, dru, plastike, Veshje, qeramike, detergjent , kozmetike, metal, naftës, dhe bujqësia. Sidomos, ne fokusohemi punën tonë në? Prodhimi, R & D, dhe Marketing e ngjyra të tekstilit dhe ndihmëse të tekstilit. Me produkt të kualifikuar dhe të plotë-varg mbështetje teknike, performanca jonë është i kënaqur nga të gjithë klientët nga ...

News CenterNa kontaktoni

Ne jemi gjithmonë të gatshëm për t'ju ndihmuar.
Ju lutem na kontaktoni në të njëjtën kohë.
 • Adresa: 704/705, Building 2, Meinian Plaza, Nr.16 Dongting Road, Hexi District, Tianjin 300222, China
 • Telefon: 0086-22-27824571
 • E-mail: info@tianjinleading.com
 • Adresë

  704/705, Building 2, Meinian Plaza, Nr.16 Dongting Road, Hexi District, Tianjin 300222, China

  E-mail

  telefon

  Site2

  WhatsApp Online Chat!