produkteve

Squfur Jeshile Blu CV 120%

Përshkrim i shkurtër:


 • Çmimi FOB:

  1-50 USD / kg

 • Min.Sasia e porosisë:

  100 kg

 • Porti i ngarkimit:

  Çdo port i Kinës

 • Kushtet e pagesës:

  L/C,D/A,D/P,T/T

 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Specifikim

  Emri i produktit

  CV squfuri jeshile blu120%

  CINo.

  Blu squfuri 15

  Pamja e jashtme

  Pluhur blu jeshile

  Hije

  Ngjashëm me Standardin

  Forcë

  120%

  I pazgjidhshëm

  ≤1%

  Lagështia

  ≤7%

  Qëndrueshmëria

  Drita

  2

  Larje

  3-4

  Fërkimi

  Të thatë

  3

   

  I lagur

  3

  Paketimi

  25,20 KG PW Bag /Kuti kartoni / Tambur prej hekuri

  Aplikacion

  Përdoret kryesisht për vdekjen e xhinseve

  5152210


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni